1889–1968
64
136 %
410 Kč
150 000 Kč
olej, lepenka
50 x 70 cm
Signatura: sign. PD Aug. Mervart 35, na rubu Aug. Mervart
Vyvolávací cena: | 28 000 Kč |
1922
olej, plátno
55 x 69 cm
Signatura: sign. PD Aug. Mervart 22
olej, lepenka
50 x 70 cm
Signatura: sign. PD Aug. Mervart. 46, na rubu Aug. Mervart
Vyvolávací cena: | 45 000 Kč |