1889–1968
64
136 %
410 Kč
150 000 Kč
olej, lepenka
32 x 49,5 cm
Signatura: sign. PD Aug. Mervart 59, na rubu Aug. Mervart
Vyvolávací cena: | 18 000 Kč |
olej, lepenka
49 x 69,5 cm
Signatura: sign. PD Aug. Mervart 34
Vyvolávací cena: | 60 000 Kč |