1889–1968
64
136 %
410 Kč
150 000 Kč
olej, lepenka
32 x 50 cm
Signatura: sign. PD Aug. Mervart 43., na rubu pod dedikací Aug. Mervart
Vyvolávací cena: | 14 000 Kč |
olej, lepenka
50 x 70 cm
Signatura: sign. PD Aug. Mervart 35, na rubu Aug. Mervart
Vyvolávací cena: | 28 000 Kč |
1922
olej, plátno
55 x 69 cm
Signatura: sign. PD Aug. Mervart 22
olej, lepenka
50 x 70 cm
Signatura: sign. PD Aug. Mervart. 46, na rubu Aug. Mervart
Vyvolávací cena: | 45 000 Kč |
olej, plátno
96 x 125 cm
Signatura: PD Aug. Mervart 40.
Vyvolávací cena: | 70 000 Kč |
olej, lepenka
51,5 x 64,5 cm (výřez)
Signatura: sign. PD Aug. Mervart
Vyvolávací cena: | 25 000 Kč |
olej, lepenka
33 x 50 cm
Signatura: sign. PD Aug. Mervart. 41, Aug. Mervart
Vyvolávací cena: | 22 000 Kč |