1889–1968
64
136 %
410 Kč
150 000 Kč
kresba perem, text
v 19,5 ✕ š 17 cm
Signatura: pod dopisem Aug. Mervart
akvarel
v 40 ✕ š 28 cm
Signatura: PD Aug. Mervart 16.
1952
olej, lepenka
32 x 49,5 cm
Signatura: PD Aug. Mervart 52, na rubu Aug. Mervart. pod dedikací
barevná litografie
24,5 x 20,5 cm
Signatura: PD Aug. Mervart 39. v tisku
olej, lepenka
33,5 x 50 cm
Signatura: PD Aug. Mervart. 40, na rubu Aug. Mervart
původní barevná litografie
24,5 x 20 cm
Signatura: PD Aug. Mervart 39 v tisku
původní litografie
24,5 x 20 cm
1916
akvarel
25,5 x 18 cm (výřez)
olej, lepenka
32 x 50 cm
Signatura: PD Aug. Mervart. 33.
olej, lepenka
50 x 71 cm
Signatura: PD Aug Mervart 33.
1915
akvarel, karton
33 x 27,5 cm
Signatura: PD Aug. Mervart 1915
akvarel
19,5 x 16 cm
Signatura: PD Aug. Mervart 19