1889–1968
64
136 %
410 Kč
150 000 Kč
olej, lepenka
33 x 50 cm
Signatura: sign. PD Aug. Mervart. 41, Aug. Mervart
Vyvolávací cena: | 22 000 Kč |
olej, lepenka
51,5 x 64,5 cm (výřez)
Signatura: sign. PD Aug. Mervart
Vyvolávací cena: | 25 000 Kč |
olej, lepenka
29 x 49 cm
Signatura: sign. LD Aug. Mervart. 44.
Vyvolávací cena: | 16 000 Kč |