1889–1968
64
136 %
410 Kč
150 000 Kč
olej, lepenka
50 x 70 cm
Signatura: sign. PD Aug. Mervat. 55.
Vyvolávací cena: | 35 000 Kč |
1912 - 1913
olej, lepenka
14 x 22 cm
Signatura: sign. PD Aug. Mervart
Vyvolávací cena: | 7 000 Kč |
1913
olej, lepenka
22 x 30 cm
Signatura: sign. PD Aug. Mervart 13
Vyvolávací cena: | 15 000 Kč |