1889–1968
64
136 %
410 Kč
150 000 Kč
olej, plátno
85 x 140 cm
Signatura: sign. PD Aug. Mervart 38
Vyvolávací cena: | 85 000 Kč |
olej, lepenka
20 x 27,5 cm
Signatura: sign. PD Aug. Mervart 37.
Vyvolávací cena: | 16 000 Kč |
olej, lepenka
24,5 x 31 cm
Signatura: sign. PD Aug. Mervart 39.
olej, karton
50 x 70 cm
Signatura: sign. PD Aug. Mervart 30.
Vyvolávací cena: | 45 000 Kč |