1889–1968
64
136 %
410 Kč
150 000 Kč
olej, plátno
95 x 123 cm
Signatura: sign. PD Aug. Mervart 33
Vyvolávací cena: | 68 000 Kč |
olej, lepenka
50 x 70 cm
Signatura: sign. PD Aug. Mervart 31
Vyvolávací cena: | 39 000 Kč |