1889–1968
64
136 %
410 Kč
150 000 Kč
olej, lepenka
32,5 x 50 cm
Signatura: sign. PD Aug. Mervart 36
Vyvolávací cena: | 28 000 Kč |
1918
olej, lepenka
49 x 67 cm
Signatura: sign. PD Aug. Mervart 1918
Vyvolávací cena: | 21 000 Kč |
olej, plátno
100 x 123 cm
Signatura: sign. PD Aug. Mervart. 1935
Vyvolávací cena: | 65 000 Kč |
olej, plátno
78 x 100 cm
Signatura: sign. PD Aug. Mervart 28
Vyvolávací cena: | 45 000 Kč |
1924
olej, lepenka
31 x 49 cm
Signatura: sign. PD Castel Muscio Aug. Mervart 24.
Vyvolávací cena: | 16 000 Kč |
olej, plátno
75 x 101 cm
Signatura: sign. PD Aug. Mervart. 1938
olej, lepenka
32 x 50 cm
Signatura: sign. PD Aug. Mervart. 26
Vyvolávací cena: | 20 000 Kč |