1889–1968
64
136 %
410 Kč
150 000 Kč
olej, malířská lepenka
61 x 61 cm
Signatura: sign. PD Aug. Mervart 45
Vyvolávací cena: | 38 000 Kč |
olej, lepenka
35 x 42 cm
Signatura: sign. LD Aug. Mervart 20
Vyvolávací cena: | 12 000 Kč |
olej, lepenka
33 x 50 cm
Signatura: sign. PD Aug. Mervart 31.
Vyvolávací cena: | 14 000 Kč |