1889–1968
64
136 %
410 Kč
150 000 Kč
olej, plátno
70 x 100 cm
Signatura: sign. PD Aug. Mervart 37
Vyvolávací cena: | 39 000 Kč |
olej, malířská lepenka
27 x 48 cm
Signatura: sign. PD Aug. Mervart 23
Vyvolávací cena: | 10 000 Kč |
olej, lepenka
48 x 61 cm
Vyvolávací cena: | 18 000 Kč |