1889–1968
64
136 %
410 Kč
150 000 Kč
olej, lepenka
32 x 49,5 cm
Signatura: sign. PD Aug. Mervart. 32
Vyvolávací cena: | 28 000 Kč |
olej, lepenka
33 x 50 cm
Signatura: sign. PD Aug. Mervart. 43.
Vyvolávací cena: | 55 000 Kč |
olej, lepenka
32 x 51 cm
Signatura: sign. PD Aug. Mervart. 58
olej, lepenka
50 x 70 cm
Signatura: sign. PD Aug. Mervert. 46
Vyvolávací cena: | 65 000 Kč |