1889–1968
64
136 %
410 Kč
150 000 Kč
olej, plátno
100 x 123 cm
Signatura: sign. PD Aug. Mervart. 1935
Vyvolávací cena: | 65 000 Kč |
1924
olej, lepenka
31 x 49 cm
Signatura: sign. PD Castel Muscio Aug. Mervart 24.
Vyvolávací cena: | 16 000 Kč |
olej, plátno
75 x 101 cm
Signatura: sign. PD Aug. Mervart. 1938
olej, plátno
78 x 100 cm
Signatura: sign. PD Aug. Mervart 28
Vyvolávací cena: | 45 000 Kč |
olej, lepenka
32 x 50 cm
Signatura: sign. PD Aug. Mervart. 26
Vyvolávací cena: | 20 000 Kč |
olej, lepenka
24,5 x 31 cm
Signatura: sign. PD Aug. Mervart 39.
olej, plátno
85 x 140 cm
Signatura: sign. PD Aug. Mervart 38
Vyvolávací cena: | 85 000 Kč |
olej, lepenka
20 x 27,5 cm
Signatura: sign. PD Aug. Mervart 37.
olej, karton
50 x 70 cm
Signatura: sign. PD Aug. Mervart 30.
olej, lepenka
50 x 70 cm
Signatura: sign. PD Aug. Mervat. 55.
Vyvolávací cena: | 35 000 Kč |
1913
olej, lepenka
22 x 30 cm
Signatura: sign. PD Aug. Mervart 13
Vyvolávací cena: | 15 000 Kč |
1912 - 1913
olej, lepenka
14 x 22 cm
Signatura: sign. PD Aug. Mervart
Vyvolávací cena: | 7 000 Kč |