1906–1965
83
135 %
170 000 Kč
1 200 000 Kč
olej, malířská lepenka, deska
40,5 x 34,5 cm
Signatura: sign. PD Tikal 61
tempera, lepenka
21 x 15 cm
Signatura: sign. PD Tikal 62