1906–1965
83
135 %
170 000 Kč
1 200 000 Kč
tempera, olej, plátno
24,5 x 23,5 cm
Signatura: sign. LD monogram VT 65
Vyvolávací cena: | 45 000 Kč |
olejová tempera, malířská lepenka
50 x 35 cm
Signatura: sign. PD Tikal 63
Vyvolávací cena: | 120 000 Kč |