1906–1965
83
135 %
170 000 Kč
1 200 000 Kč
frotáž
v 22 ✕ š 15,5 cm
Signatura: LD 3/7 46 Tikal
olej, překližka
47 x 39 cm
Signatura: na rubu razítko pozůstalosti autora
litografie
35,5 x 24 cm
Signatura: neznačeno
16 x 12 cm
litografie
35,5 x 24 cm
Signatura: neznačeno
olej, malířská lepenka, deska
40,5 x 34,5 cm
Signatura: PD Tikal 61
kresba tužkou, pastel
35,5 x 23,5 cm
Signatura: na rubu Tikal
olej, plátno
45,5 x 35,5 cm
Signatura: PD V. Tikal 45
34 x 43 cm
Signatura: PD Tikal 46
kvaš, tempera, karton
19 x 32,5 cm
Signatura: LD Tikal 58
23,5 x 15,5 cm
Signatura: pozůstalostní razítko na rubu
kol. r. 1965
30 x 34 cm