1906–1965
83
135 %
170 000 Kč
1 200 000 Kč
olej, lepenka
34,5 x 25 cm
Signatura: sign. PD Tikal 58
Vyvolávací cena: | 85 000 Kč |
kresba tužkou, pastel
35,5 x 23,5 cm
Signatura: sign. na rubu Tikal
Vyvolávací cena: | 26 000 Kč |
tempera, olej, damarový lak, lepenka
33,5 x 40,5 cm
Signatura: sign. PD Tikal 62
tempera, lepenka
35 x 25 cm
Signatura: sign. PD Tikal 58
Vyvolávací cena: | 55 000 Kč |