1906–1965
83
135 %
170 000 Kč
1 200 000 Kč
frotáž, kresba tužkou, papír
v 31 ✕ š 45,5 cm
Signatura: PN V. Tikal 8. 7. 46
Vyvolávací cena: | 45 000 Kč |
kombinovaná technika, tempera, karton
v 35 ✕ š 25 cm
Signatura: PN Tikal 58
Vyvolávací cena: | 38 000 Kč |
kresba tužkou, karton
v 30 ✕ š 35,5 cm
Signatura: PD Tikal 60
Vyvolávací cena: | 18 000 Kč |
olej, lepenka
v 46,5 ✕ š 81 cm
Signatura: PD V. Tikal 47
Vyvolávací cena: | 120 000 Kč |
olej, plátno
v 81 ✕ š 100,5 cm
Signatura: PD Tikal 57
Vyvolávací cena: | 380 000 Kč |
olej, překližka
36,5 x 51,5 cm
Signatura: sign. LD V. Tikal 43
Vyvolávací cena: | 800 000 Kč |
olej, malířská lepenka
35 x 25 cm
Signatura: sign. LD Tikal 60
Vyvolávací cena: | 50 000 Kč |
olej, tempera, malířská lepenka
35 x 25 cm
Signatura: sign. LD Tikal 26.11.62
Vyvolávací cena: | 48 000 Kč |
olej, dřevěná deska
45 x 63 cm
Vyvolávací cena: | 850 000 Kč |
35 x 25 cm
Signatura: sign. LD Tikal 26. 11. 62
Vyvolávací cena: | 85 000 Kč |
tempera, lepenka
50 x 40 cm
Signatura: sign. PD Tikal 64
Vyvolávací cena: | 90 000 Kč |
olej, malířská lepenka
40 x 50 cm
Signatura: sign. DU Tikal
Vyvolávací cena: | 58 000 Kč |