1906–1965
83
135 %
170 000 Kč
1 200 000 Kč
tempera, lepenka
35 x 25 cm
Signatura: sign. DU Tikal 62
Vyvolávací cena: | 47 000 Kč |
olej, sololit
29,5 x 39 cm
Signatura: sign. PD Tikal 60
Vyvolávací cena: | 68 000 Kč |
tužka, karton
35 x 25 cm
Signatura: sign. LD Tikal 62
Vyvolávací cena: | 8 500 Kč |
tužka, karton
37,5 x 26,5 cm
Signatura: sign. PD Tikal 48
Vyvolávací cena: | 24 000 Kč |
tužka, akvarel, karton
36 x 28,5 cm
Signatura: sign. PD Tikal 56
Vyvolávací cena: | 26 000 Kč |
21 x 29 cm
Signatura: sign. LD V. Tikal
Vyvolávací cena: | 18 000 Kč |
olej, překližka
48,5 x 48,5 cm
Signatura: sign. PD Tikal 57
Vyvolávací cena: | 95 000 Kč |
olej, sololit
29 x 50 cm
Signatura: sign. PD Tikal 65
Vyvolávací cena: | 80 000 Kč |