1906–1965
83
135 %
170 000 Kč
1 200 000 Kč
olej, překližka
47 x 39 cm
Signatura: sign. na rubu razítko pozůstalosti autora
Vyvolávací cena: | 280 000 Kč |
50 x 35 cm
Vyvolávací cena: | 80 000 Kč |
olej, tempera, lepenka
25 x 35 cm
Signatura: sign. PD Tikal 64
Vyvolávací cena: | 65 000 Kč |
olej, tempera, lepenka
36 x 36 cm
Signatura: sign. PD Tikal 62
Vyvolávací cena: | 90 000 Kč |