1906–1965
83
135 %
170 000 Kč
1 200 000 Kč
olej, překližka
46,5 x 55,5 cm
Signatura: sign. LD Tikal 56
Vyvolávací cena: | 140 000 Kč |
tempera, lepenka
50 x 35 cm
Signatura: značeno na rubu razítkem Z pozůstalosti Václava Tikala
Vyvolávací cena: | 28 000 Kč |
kvaš, tempera, karton
19 x 32,5 cm
Signatura: sign. LD Tikal 58
Vyvolávací cena: | 38 000 Kč |
tempera, lepenka
50 x 35 cm
Signatura: značeno pozůstalostním razítkem na rubu