1906–1965
83
135 %
170 000 Kč
1 200 000 Kč
34 x 43 cm
Signatura: sign. PD Tikal 46
Vyvolávací cena: | 69 000 Kč |
olej, malířská lepenka
35 x 25 cm
Signatura: sign. LD Tikal 60
Vyvolávací cena: | 55 000 Kč |
olej, překližka
46,5 x 55,5 cm
Signatura: sign. LD Tikal 56
Vyvolávací cena: | 140 000 Kč |
kvaš, tempera, karton
19 x 32,5 cm
Signatura: sign. LD Tikal 58
Vyvolávací cena: | 38 000 Kč |
tempera, lepenka
50 x 35 cm
Signatura: značeno na rubu razítkem Z pozůstalosti Václava Tikala
Vyvolávací cena: | 28 000 Kč |
tempera, lepenka
50 x 35 cm
Signatura: značeno pozůstalostním razítkem na rubu
olejová tempera, karton
34 x 24 cm
Signatura: sign. PD Tikal 62
Vyvolávací cena: | 40 000 Kč |
tempera, lepenka
34,5 x 24,5 cm
Signatura: sign. PD Tikal 64
Vyvolávací cena: | 47 000 Kč |
tužka, akvarel, karton
36 x 28,5 cm
Signatura: sign. PD Tikal 56
Vyvolávací cena: | 26 000 Kč |
tužka, karton
37,5 x 26,5 cm
Signatura: sign. PD Tikal 48
Vyvolávací cena: | 24 000 Kč |
tužka, karton
35 x 25 cm
Signatura: sign. LD Tikal 62
Vyvolávací cena: | 8 500 Kč |
olej, sololit
29,5 x 39 cm
Signatura: sign. PD Tikal 60
Vyvolávací cena: | 68 000 Kč |