1906–1965
83
135 %
170 000 Kč
1 200 000 Kč
tempera, lepenka
35 x 25 cm
Signatura: sign. DU Tikal 62
Vyvolávací cena: | 47 000 Kč |
olej, překližka
48,5 x 48,5 cm
Signatura: sign. PD Tikal 57
Vyvolávací cena: | 95 000 Kč |
21 x 29 cm
Signatura: sign. LD V. Tikal
Vyvolávací cena: | 18 000 Kč |
olej, sololit
29 x 50 cm
Signatura: sign. PD Tikal 65
Vyvolávací cena: | 80 000 Kč |
olejová tempera, plátno, lepenka
19,5 x 19 cm
Signatura: sign. LD Tikal 59
Vyvolávací cena: | 45 000 Kč |
olejová tempera, malířská lepenka
18,5 x 18,5 cm
Signatura: sign. LN Tikal 63
Vyvolávací cena: | 28 000 Kč |
olej, malířská lepenka
25 x 34,5 cm
Signatura: sign. PD Tikal 64
Vyvolávací cena: | 60 000 Kč |
olej, lepenka
35 x 25 cm
Signatura: sign. PD Tikal 64
Vyvolávací cena: | 59 000 Kč |
komb. technika, malířská lepenka
50 x 35 cm
Signatura: sign. PD Tikal 63
Vyvolávací cena: | 65 000 Kč |
olej, malířská lepenka
19,5 x 19,5 cm
Signatura: sign. LD Tikal 59
Vyvolávací cena: | 35 000 Kč |
olej, malířská lepenka
50 x 35 cm
Signatura: sign. PD Tikal 65
olej, dřevěná deska
38 x 52 cm
Signatura: sign. LD Tikal 44
Vyvolávací cena: | 180 000 Kč |