1906–1965
83
135 %
170 000 Kč
1 200 000 Kč
olej, malířská lepenka
35 x 25 cm
Signatura: sign. LD Tikal 60
Vyvolávací cena: | 50 000 Kč |
olej, překližka
36,5 x 51,5 cm
Signatura: sign. LD V. Tikal 43
Vyvolávací cena: | 800 000 Kč |
olej, tempera, malířská lepenka
35 x 25 cm
Signatura: sign. LD Tikal 26.11.62
Vyvolávací cena: | 48 000 Kč |