1906–1965
83
135 %
170 000 Kč
1 200 000 Kč
olej, malířská lepenka
25 x 34,5 cm
Signatura: sign. PD Tikal 64
Vyvolávací cena: | 60 000 Kč |
olej, lepenka
35 x 25 cm
Signatura: sign. PD Tikal 64
Vyvolávací cena: | 59 000 Kč |
komb. technika, malířská lepenka
50 x 35 cm
Signatura: sign. PD Tikal 63
Vyvolávací cena: | 65 000 Kč |