1906–1965
83
135 %
170 000 Kč
1 200 000 Kč
olej, malířská lepenka
19,5 x 19,5 cm
Signatura: sign. LD Tikal 59
Vyvolávací cena: | 35 000 Kč |
olej, dřevěná deska
38 x 52 cm
Signatura: sign. LD Tikal 44
Vyvolávací cena: | 180 000 Kč |
olej, malířská lepenka
50 x 35 cm
Signatura: sign. PD Tikal 65
Vyvolávací cena: | 65 000 Kč |