1906–1965
83
135 %
170 000 Kč
1 200 000 Kč
olej, překližka
26 x 30,5 cm
Signatura: sign. LD V. Tikal 44
tužka, karton
10,5 x 12,8 cm
Signatura: sign. PD V. Tikal