rytina
v 5 ✕ š 3,5 cm
Signatura: UD Jar. Vondráček
mezzotinta 39/60
v 19,5 ✕ š 13 cm
Signatura: PD Walla 1986
barevný lept 39/60
v 26,5 ✕ š 16,5 cm
Signatura: PD Wernischová
barevný lept 39/60
v 15,5 ✕ š 11,5 cm
Signatura: PD B. Waageová 1986
lept 39/60
v 12 ✕ š 8 cm
Signatura: PD Jiří Voves
barevné pastelky
v 21 ✕ š 29,5 cm
Signatura: na rubu Daisy Mrázková 91
barevné pastelky
v 29,5 ✕ š 21 cm
barevné pastelky
v 21 ✕ š 29,5 cm
fotogram, papír na papíru
v 30 ✕ š 23,5 cm
Signatura: na rubu Jan Kubíček 1984
fotogram, papír na papíru
v 30 ✕ š 23,5 cm
fotogram, papír na papíru
v 29,5 ✕ š 24 cm
16 x různá technika 46/50
v 51 ✕ š 41 cm
Signatura: 16 x různě
2 x kolážovaný objekt s podstavcem / roláž
v 108,5 cm
Signatura: na rubu J. Kolář 83
Vyvolávací cena: | 180 000 Kč |
asambláž, chiasmáž, koláž, deska
v 90 ✕ š 69 ✕ h 8 cm
Signatura: na rubu Jiří Kolář 89
Vyvolávací cena: | 90 000 Kč |
koláž, perforace
v 28,5 ✕ š 23,5 cm
Signatura: PD monogram JK 96, na rubu Jiří Kolář 96. P, 25. 10. 96 P.
Vyvolávací cena: | 10 000 Kč |
olej, plátno
v 80 ✕ š 100 cm
Signatura: PD J. Jíra 88-91, na rubu J. Jíra 88-91
Vyvolávací cena: | 250 000 Kč |
olej, plátno
v 70 ✕ š 50 cm
Signatura: LD Anderle 306/1991
Vyvolávací cena: | 220 000 Kč |
kombinovaná technika, tmel, koláž, barevné tuše, pastel na desce
v 99,5 ✕ š 71 cm
Signatura: UD Anderle, 150/1981
Vyvolávací cena: | 120 000 Kč |
akryl, email, plátno
v 135 ✕ š 93 cm
Signatura: na rubu monogram NR 83, na blindrámu Rudolf Němec 1983
Vyvolávací cena: | 65 000 Kč |
bronzová plastika
v 86 ✕ š 44 ✕ h 29 cm
Vyvolávací cena: | 280 000 Kč |
kovový reliéf, asambláž, dřevěná deska
v 61 ✕ š 61 ✕ h 4 cm
Signatura: na rubu monogram V. J. 85
reliéf, dřevo, sádra, bílý latex
v 126 ✕ š 126 ✕ h 21 cm
Signatura: neznačeno
Vyvolávací cena: | 420 000 Kč |
olej, plátno
v 71 ✕ š 81 cm
Signatura: na rubu na blindrámu V. Boštík 1980
Vyvolávací cena: | 2 950 000 Kč |
olej, plátno
v 135 ✕ š 105 cm
Signatura: PD Smetana 92., na rubu Jan Smetana / 1992