tempera, kuličkové pero, pastel, karton
v 31 ✕ š 42 cm
Signatura: PD monogram MŠ 93
kresba tužkou, pastel, karton
v 30,5 ✕ š 20,5 cm
Signatura: PD monogram MŠ 95
barevné tuše, tužka
v 29,5 ✕ š 21 cm
Signatura: na rubu Karel Adamus 1983
v 30 ✕ š 21 cm
v 30 ✕ š 21 cm
v 30 ✕ š 21 cm
v 30 ✕ š 21 cm
kresba tuší, koláž, karton
v 50 ✕ š 40 cm
Signatura: PD Karel Adamus 1983 / Adamus
kresba tuší, papír na kartonu
v 50 ✕ š 40 cm
Signatura: PD Karel Adamus 1984 / Adamus
serigrafie, karton 3/20
v 26 ✕ š 34 cm
Signatura: PD Fanis 1985
serigrafie, karton 5/30
v 24 ✕ š 24 cm
Signatura: PD Fanis 84
olej, plátno
v 80 ✕ š 65,5 cm
Signatura: PN Jiří Peca 82
olej, sololit
v 40,5 ✕ š 32 cm
Signatura: LD Liesler 91
akvarel, tempera, papír
v 29,5 ✕ š 21 cm
Signatura: PD Načeradský 90
akvarel, tempera, papír
v 29 ✕ š 21 cm
Signatura: PD Načeradský 89
akvarel, ruční papír
v 28,5 ✕ š 41 cm
Signatura: UD A. Lamr 93
akvarel, ruční papír
v 42 ✕ š 28,5 cm
Signatura: LD A. Lamr 2000
akvarel, tempera, papír
v 29,5 ✕ š 21 cm
Signatura: PD Načeradský 89
tisk, kresba tužkou
28 x 32 cm
Signatura: PD Holouš 1982
49 x 33 cm
Signatura: na rubu Klára Bočkayová 1992
1985/1986
barevný pastel
27 x 33,5 cm
Signatura: PD monogram VR 86, na rubu na paspartě 1985 Vilém Rechmann
tisk
24 x 24 cm
Signatura: UD Jiří Valoch 83
propalování, koláž, kresba tužkou
59,5 x 83 cm
Signatura: PD 56/80 monogram S
2000
kombinovaná technika, akryl, plátno
55 x 55 cm
Signatura: UD L. Jaroš 2000