olej, plátno
v 70 ✕ š 100 cm
Signatura: PD Antonín Střížek 1999
barevná litografie 146/200
v 24 ✕ š 29 cm
Signatura: PD Liesler 85
kolorovaná suchá jehla
v 10,5 ✕ š 7,5 cm
Signatura: PD J. Jíra 95-8, na rubu Josef Jíra
kombinovaná grafická technika
v 14 ✕ š 8 cm
Signatura: PD Oldřich Kulhánek 84
barevná litografie 42/100
v 14 ✕ š 8,5 cm
Signatura: UD K. Oberthor 90
v 13,5 ✕ š 9,5 cm
Signatura: PD Kábrt 86
barevná litografie
v 19,5 ✕ š 14 cm
Signatura: 2 x Josef Kábrt v tisku
v 11 ✕ š 9 cm
Signatura: PD Kábrt Jos 80
v 10 ✕ š 5,5 cm
Signatura: PD Kábrt 86
olej, dřevěná deska
v 25 ✕ š 28 cm
Signatura: na rubu A. Mikulka / 1980
skleněná plastika, kov, kamenný podstavec
v 22,5 cm
Signatura: zespodu Urban
3 x barevná litografie, 1 x litografie
8 x 13 / 13 x 8,5 cm
Signatura: PD J. Chudomel 91, PD M. Kazdová, PD J. Boudová 91, UD 1991 Synecká
3 x barevná litografie 80/200
11,5 x 8,5 / 12 x 8,5 cm
Signatura: PD Bím, PD J. Pileček, 91, UD Jiří Bouda 91
litografie, zinkografie, tisk
13,5 x 8,5 / 20,5 x 14,5 cm
Signatura: 2 x PD Liesler (86), 1 x PD Liesler 86 v tisku
v 18 ✕ š 11,5 cm
Signatura: UD Moucha
kresba tuší, pastel, tužka, ruční papír
v 48 ✕ š 67,5 cm
Signatura: PD Ivan Kafka
kresba tuší, ruční papír
v 48 ✕ š 67 cm
Signatura: PD van Kafka
v 34,5 ✕ š 52,5 cm
Signatura: PD Bělík 1982
olej, karton
v 28 ✕ š 26 cm
Signatura: PD Jan Wolf 1982
olej, lepenka
v 33 ✕ š 66 cm
Signatura: PD K. Košárek 85
barevná litografie
v 18 ✕ š 14 cm
Signatura: PD nečitelná 1980
barevná litografie 26/45
v 13 ✕ š 28,5 cm
Signatura: PD Ivana Lomová 1996
lept 15/40
v 19 ✕ š 14 cm
Signatura: PD Tomáš Hřivnáč 95
kombinovaná technika, akvarel, tuš, koláž
v 26 ✕ š 38 cm
Signatura: PD Bošková 96