grafický list, papír na papíru
32,5 x 26,5 cm
Signatura: PD V. Malina 95
olej, plátno
105 x 116 cm
Signatura: sign. LD 87 Valter
Vyvolávací cena: | 190 000 Kč |
1970-1993
olej, sololit
131 x 162 cm
Signatura: sign. PD Fr. Ronovský 70-93
Vyvolávací cena: | 270 000 Kč |
olej, plátno
55,5 x 99,5 cm
Signatura: sign. PD Matal 85, na rubu Matal 85
Vyvolávací cena: | 240 000 Kč |
reliéf, akryl, ruční papír
105 x 78 cm
Signatura: sign. na rubu monogram F. K. 92
Vyvolávací cena: | 24 000 Kč |
asambláž, propalovaný dřevěný reliéf, barva
100 x 122 cm
Signatura: sign. LD monogram EO, na rubu E. Ovčáček 80
Vyvolávací cena: | 380 000 Kč |
62 x 45 cm
Signatura: sign. na rubu J. Kovanda 2/84
Vyvolávací cena: | 50 000 Kč |
olej, plátno
100 x 73 cm
Signatura: sign. LD Jan Smetana 88, na rubu Jan Smetana
Vyvolávací cena: | 90 000 Kč |
akryl, email, plátno
135 x 93 cm
Signatura: sign. na rubu monogram NR 83, na blindrámu Rudolf Němec 1983
Vyvolávací cena: | 120 000 Kč |
akryl, plátno
165 x 231 cm
Signatura: sign. LD M Kunc 82
Vyvolávací cena: | 480 000 Kč |
1990-1991
olej, pletivo, sololit
39 x 44 cm
Signatura: sign. PD M. Rittstein 90-91, na rubu 90-91 M. Rittstein
olej, sololit
v 115 ✕ š 162,5 cm
Signatura: sign. PD P. Nešleha 90
Vyvolávací cena: | 95 000 Kč |