litografie 22/29
v 20 ✕ š 31 cm
Signatura: UD Jelen 1998
kombinovaná technika, papír
v 29,5 ✕ š 19,5 cm
Signatura: PD Matal 87
barevná litografie 6/70
v 49 ✕ š 33 cm
Signatura: UD Janíček 92
lept 10/30
v 40 ✕ š 29,5 cm
Signatura: PD Radan Wagner 92
grafický list 8/50
v 51 ✕ š 38 cm
Signatura: UD Pavel Beneš / 91
lept 3/50
v 50 ✕ š 36,5 cm
Signatura: PD D. Smutný 86
serigrafie 1/35
v 27,5 ✕ š 14 cm
Signatura: PD 3/II 88 Matal
barevná litografie
v 7,5 ✕ š 5,5 cm
Signatura: UD Jiří Bouda 88
lept 83/100
v 4,5 ✕ š 3,5 cm
Signatura: UD J. Šerých 85
v 62,5 ✕ š 88,5 cm
Signatura: na rubu 28. července 1988 / Milan Maur
v 62,5 ✕ š 45 cm
Signatura: na rubu Vladimír Sedláková 91
akvarel, tisk
v 35 ✕ š 38,5 cm
Signatura: LD R. Fila 86
akvarel, tisk
v 38,5 ✕ š 37 cm
Signatura: LD R. Fila 86
kombinovaná technika, akvarel, papír
v 42 ✕ š 29,5 cm
Signatura: na rubu Wojnar 2000
barevná serigrafie 28/28
v 33 ✕ š 26,5 cm
Signatura: PD Zd. Kučera 86
fotogram 2/10, papír na papíru
v 30 ✕ š 24 cm
Signatura: na rubu Jan Kubíček 1984-86
fotogram, papír na papíru
v 30,5 ✕ š 24 cm
Signatura: na rubu Jan Kubíček 1984
fotogram, papír na papíru
v 30 ✕ š 24 cm
barevný ofset, oboustranný
v 29,5 ✕ š 21 cm
Signatura: PD Holeka 99 v tisku
tisk
v 13,5 ✕ š 10 cm
Signatura: neznačeno
zlacený reliéfní tisk
v 18,5 ✕ š 15 cm
Signatura: PD Olbram Zoubek
v 34 ✕ š 29 cm
Signatura: na rubu Tamara Klimová 86
tempera, koláž
v 58,5 ✕ š 42 cm
Signatura: na rubu Dezider Tóth 1995
suchá jehla 28/31
v 41 ✕ š 29 cm
Signatura: PD L. Guderna 1999