barevná litografie
v 18 ✕ š 14 cm
Signatura: PD nečitelná 1980
olej, lepenka
v 33 ✕ š 66 cm
Signatura: PD K. Košárek 85
olej, plátno
v 50 ✕ š 50 cm
Signatura: LD R. Fila 89, na rubu na blindrámu R. Fila / 1989
asambláž, dřevo, barvy, deska
v 50 ✕ š 50 cm
Signatura: na rubu 2 x Costalonga
asambláž, uhlíky, barva, plátno
v 120 ✕ š 150 cm
Signatura: PD M. Jetelová, na rubu na štítku Magdalena Jetelová
proškrábávaná kresba, perforace, speciální dvouvrstvý papír
v 160 ✕ š 84 cm
Signatura: UD Adriena Šimotová 89
akryl, plátno
v 110 ✕ š 110 cm
Signatura: na rubu 2 x J. Kovanda 1989
olej, plátno
v 55 ✕ š 55 cm
Signatura: na rubu na blindrámu Boštík
olej, plátno
v 70 ✕ š 80 cm
Signatura: PD Ota Janeček 1982, na rubu Ota Janeček 1982
olej, karton
v 28 ✕ š 26 cm
Signatura: PD Jan Wolf 1982
v 34,5 ✕ š 52,5 cm
Signatura: PD Bělík 1982
akvarel, ruční papír
v 40 ✕ š 57 cm
Signatura: UN A. Lamr 88
akvarel, ruční papír
v 56,5 ✕ š 41,5 cm
Signatura: UD A. Lamr 92
akvarel, tuš
v 55 ✕ š 41 cm
Signatura: LD Načeradský 88
barevná litografie 14/60
v 47 ✕ š 35 cm
Signatura: PN M. Rittstein 82
barevná litografie 30/100
v 28 ✕ š 19,5 cm
Signatura: PD M. Rittstein 2000
kvaš, tuš, papír
v 19 ✕ š 26 cm
Signatura: PD Načeradský 88
kvaš, tuš, papír
v 29,5 ✕ š 21 cm
Signatura: PD Načeradský 93
akvarel, tuš, karton
v 30 ✕ š 21 cm
Signatura: PN Načeradský 93
akvarel, kvaš
v 29 ✕ š 21 cm
Signatura: PN Načeradský 89
barevný lept 86/200
v 15,5 ✕ š 10,5 cm
Signatura: UD Anderle
kombinovaná grafická technika 17/130
v 48,5 ✕ š 63,5 cm
Signatura: PD karel Demel 86
kombinovaná grafická technika 39/130
v 40 ✕ š 39 cm
Signatura: PD Karel Demel 83
kombinovaná technika, plátno
v 60 ✕ š 50,5 cm
Signatura: UD 25. 5. 96 / Žemlička