barevná litografie
v 18 ✕ š 11,5 cm
Signatura: UD . Pileček 83
v 13,5 ✕ š 9,5 cm
Signatura: UD Oldřich Kulhánek 96
v 16,5 ✕ š 10 cm
Signatura: UD Oldřich Kulhánek 84
v 14 ✕ š 20,5 cm
Signatura: na rubu Edita Plicková 94
v 14 ✕ š 20,5 cm
lept, akvatinta
v 13 ✕ š 7 cm
Signatura: PD Kábrt 84
barevná serigrafie
v 28,5 ✕ š 25 cm
Signatura: na rubu Pavel Holouš 86
v 34 ✕ š 29 cm
Signatura: na rubu Tamara Klimová 86
kombinovaná technika, katron
v 36,5 ✕ š 27 cm
Signatura: PD Garaj 86
barevná serigrafie
v 26,5 ✕ š 29 cm
Signatura: UD Urbásek 85
v 25,5 ✕ š 26 cm
Signatura: na rubu Jiří Valoch 1985
v 28 ✕ š 20 cm
Signatura: na rubu Wojnar 84
olej, plátno
v 75 ✕ š 110 cm
Signatura: PD Miroslav Štofa 87
Vyvolávací cena: | 14 000 Kč |
olej, plátno
v 70 ✕ š 80 cm
Signatura: PD Ota Janeček 1982, na rubu Ota Janeček 1982
Vyvolávací cena: | 250 000 Kč |
olej, plátno
v 110 ✕ š 90 cm
Signatura: PD J. Jíra 80, na rubu J. Jíra 80
Vyvolávací cena: | 380 000 Kč |
akryl, lepenka, sololit
v 107 ✕ š 73 cm
Signatura: PD Načeradský 1985
Vyvolávací cena: | 60 000 Kč |
olej, plátno
v 115 ✕ š 142 cm
Signatura: PD Smetana 96, na rubu Jan Smetana / 1996
Vyvolávací cena: | 190 000 Kč |
akryl, damarový lak, plátno
v 72 ✕ š 72 cm
Signatura: na rubu Jan Kubíček 1982
olej, plátno
v 55 ✕ š 55 cm
Signatura: na rubu na blindrámu Boštík
Vyvolávací cena: | 1 750 000 Kč |
akryl, plátno
v 110 ✕ š 110 cm
Signatura: na rubu 2 x J. Kovanda 1989
Vyvolávací cena: | 280 000 Kč |
olej, plátno
v 127,5 ✕ š 88,5 cm
Signatura: na rubu I. Dědičová 1984
Vyvolávací cena: | 100 000 Kč |
proškrábávaná kresba, perforace, speciální dvouvrstvý papír
v 160 ✕ š 84 cm
Signatura: UD Adriena Šimotová 89
Vyvolávací cena: | 480 000 Kč |
olej, sololit
v 115 ✕ š 162,5 cm
Signatura: sign. PD P. Nešleha 90
Vyvolávací cena: | 75 000 Kč |
olej, plátno
v 100 ✕ š 100 cm
Signatura: na rubu Kokolia 1992