litografie
v 28,5 ✕ š 16 cm
Signatura: PD Jan Kotík 80
litografie
v 25,5 ✕ š 18 cm
Signatura: PD Jan Kotík 80
litografie
v 25 ✕ š 20 cm
Signatura: PD Jan Kotík 80
litografie
v 28,5 ✕ š 19 cm
Signatura: PD Jan Kotík 80
litografie
v 25,5 ✕ š 18 cm
Signatura: PD Jan Kotík 80
litografie
v 26,5 ✕ š 18,5 cm
Signatura: UD Jan Kotík 80
litografie
v 27 ✕ š 19 cm
Signatura: LD Jan Kotík 80
litografie
v 27,5 ✕ š 19,5 cm
Signatura: PD Jan Kotík 80
litografie
v 28 ✕ š 16 cm
Signatura: LD Jan Kotík 80
litografie
v 28,5 ✕ š 18 cm
Signatura: LD Jan Kotík 80
litografie, akvarel
v 26 ✕ š 19,5 cm
Signatura: PD Jan Kotík 80
lept 39/55
v 18,5 ✕ š 24,5 cm
Signatura: PD A. Antonová 86
dřevoryt 46/200
v 18 ✕ š 11,5 cm
Signatura: PD J. Altmann 86
lept 39/55
v 17,5 ✕ š 14 cm
Signatura: PD M. Blabolilová
kombinovaná grafická technika
v 17 ✕ š 24 cm
Signatura: PD Borovský
lept 39/55
v 20 ✕ š 14,5 cm
Signatura: PD Mir. Bravenec 86
lept 39/56
v 13,5 ✕ š 10 cm
Signatura: PD Cupák 8/86
suchá jehla, kolorovaná 39/55
v 15,5 ✕ š 9 cm
Signatura: PD J. Dajč
lept 39/60
v 16 ✕ š 14,5 cm
Signatura: UD J Černý 86
rytina 39/55
v 7,5 ✕ š 4,5 cm
Signatura: PD J. Ernest
lept 39/60
v 17 ✕ š 12 cm
Signatura: PD Fišák Miroslav 86
barevná litografie 39/75
v 28,5 ✕ š 21 cm
Signatura: PD Jos. Hampl 86
linoryt 39/150
v 16,5 ✕ š 16 cm
Signatura: PD J. Holoubek 86
grafický list
v 14 ✕ š 10 cm
Signatura: PD J. Hůla 86