1887–1957
451
154 %
156 000 Kč
716 Kč
870 000 Kč
v 20,5 ✕ š 17 cm
Signatura: neznačeno
v 21 ✕ š 20,5 cm
Signatura: neznačeno
v 21 ✕ š 21 cm
Signatura: neznačeno
v 21 ✕ š 20,5 cm
Signatura: neznačeno
barevná litografie 394/500
32,5 x 42,5 cm
Signatura: sign. PD Jos. Lada 42
Vyvolávací cena: | 30 000 Kč |
tuš, papír
15,5 x 12 cm
Signatura: nesignováno
Vyvolávací cena: | 5 000 Kč |
tuš, běloba, papír
30 x 22 cm
Signatura: nesignováno
Vyvolávací cena: | 9 000 Kč |
tuš, papír
16,5 x 12,5 cm
Signatura: nesignováno
Vyvolávací cena: | 5 000 Kč |
akvarel, běloba, papír
10 x 9,5 cm
Signatura: sign. PD J. Lada
Vyvolávací cena: | 9 500 Kč |
kvaš, lepenka
48 x 70 cm
Signatura: sign. LN Jos. Lada 50
Vyvolávací cena: | 480 000 Kč |
kvaš, akvarel, tuš, papír
30 x 22 cm
Signatura: sign. PD Jos. Lada
Vyvolávací cena: | 25 000 Kč |
tuš, běloba, papír
13 x 11,5 cm
Signatura: neznačeno
Vyvolávací cena: | 7 000 Kč |
tuš, běloba, papír
15 x 11,5 cm
Signatura: neznačeno
Vyvolávací cena: | 7 000 Kč |