1887–1957
451
154 %
156 000 Kč
716 Kč
870 000 Kč
v 20,5 ✕ š 17 cm
Signatura: neznačeno
v 21 ✕ š 20,5 cm
Signatura: neznačeno
v 21 ✕ š 21 cm
Signatura: neznačeno
v 21 ✕ š 20,5 cm
Signatura: neznačeno
37 x 58,5 cm
Signatura: sign. PN Jos. Lada 43
Vyvolávací cena: | 390 000 Kč |
barevná litografie 410/500
32 x 42 cm
Signatura: sign. PD Jos. Lada 42
Vyvolávací cena: | 32 000 Kč |
25,3 x 39,3 cm
Signatura: sign. LN Jos. Lada 44
Vyvolávací cena: | 250 000 Kč |
barevná litografie 131/500
32 x 42 cm
Vyvolávací cena: | 12 000 Kč |