1887–1957
451
154 %
156 000 Kč
716 Kč
870 000 Kč
v 20,5 ✕ š 17 cm
Signatura: neznačeno
v 21 ✕ š 20,5 cm
Signatura: neznačeno
v 21 ✕ š 21 cm
Signatura: neznačeno
v 21 ✕ š 20,5 cm
Signatura: neznačeno
tuš, akvarel, běloba, karton
37,5 x 56,5 cm
Signatura: sign. PD Jos. Lada 31
Vyvolávací cena: | 320 000 Kč |
kvaš na kartonu
Signatura: signováno a datováno PN Jos. Lada 44
Vyvolávací cena: | 330 000 Kč |
kresba tuší, kvašová běloba
12ks 22 x 26,5 cm
Signatura: neznačeno
Vyvolávací cena: | 280 000 Kč |