1887–1957
451
154 %
156 000 Kč
716 Kč
870 000 Kč
v 20,5 ✕ š 17 cm
Signatura: neznačeno
v 21 ✕ š 20,5 cm
Signatura: neznačeno
v 21 ✕ š 21 cm
Signatura: neznačeno
v 21 ✕ š 20,5 cm
Signatura: neznačeno
25 x 39 cm
Signatura: sign. LD Jos. Lada 45
Vyvolávací cena: | 150 000 Kč |
kolorovaná kresba, kvaš, tuš, karton
37 x 59 cm
Signatura: sign. LN Jos. Lada 42
Vyvolávací cena: | 450 000 Kč |
tuš, akvarel, karton
20,5 x 14 cm
Signatura: sign. DU Jos. Lada 56
Vyvolávací cena: | 22 000 Kč |