1887–1957
451
154 %
156 000 Kč
716 Kč
870 000 Kč
v 20,5 ✕ š 17 cm
Signatura: neznačeno
v 21 ✕ š 20,5 cm
Signatura: neznačeno
v 21 ✕ š 21 cm
Signatura: neznačeno
v 21 ✕ š 20,5 cm
Signatura: neznačeno
akvarel, tuš, běloba, karton
15,5 x 23 cm
Signatura: sign. PD Jos. Lada 35
Vyvolávací cena: | 48 000 Kč |
tuš, akvarel, běloba, karton
37,5 x 56,5 cm
Signatura: sign. PD Jos. Lada 31.
Vyvolávací cena: | 400 000 Kč |
kresba tuší, papír
41 x 34 cm
Signatura: nesignováno
Vyvolávací cena: | 12 000 Kč |
akvarel, tuš, karton
23 x 22 cm
Signatura: sign. PD J. Lada
Vyvolávací cena: | 18 000 Kč |
1915
kresba tuší, běloba, bar. pastelka, karton
32 x 31,5 cm
Signatura: sign. LD JL 15
Vyvolávací cena: | 17 000 Kč |
plakát, zinkografie
98 x 70 cm
Signatura: neznačeno
kvaš, akvarel, tuš, karton
20 x 12,5 cm, 12,5 x 10 cm
Signatura: sign. PD Jos. Lada
Vyvolávací cena: | 85 000 Kč |