1887–1957
451
154 %
156 000 Kč
716 Kč
870 000 Kč
v 20,5 ✕ š 17 cm
Signatura: neznačeno
v 21 ✕ š 20,5 cm
Signatura: neznačeno
v 21 ✕ š 21 cm
Signatura: neznačeno
v 21 ✕ š 20,5 cm
Signatura: neznačeno
kvaš, karton na lepence
36,5 x 58,5 cm
Signatura: signováno a datováno vlevo dole Jos. Lada 42
Vyvolávací cena: | 400 000 Kč |
kvaš, tuš na lepence
36,5 x 58 cm
Signatura: signováno a datováno vpravo nahoře Jos. Lada 49
Vyvolávací cena: | 750 000 Kč |