1887–1957
451
154 %
156 000 Kč
716 Kč
870 000 Kč
v 20,5 ✕ š 17 cm
Signatura: neznačeno
v 21 ✕ š 20,5 cm
Signatura: neznačeno
v 21 ✕ š 21 cm
Signatura: neznačeno
v 21 ✕ š 20,5 cm
Signatura: neznačeno
1954
akvarel, tuš, karton
24 x 17 cm
Signatura: sign. LD Josef Lada 54
Vyvolávací cena: | 12 000 Kč |
1954
kvaš, tuš, karton
57 x 82 cm
Signatura: sign. PD Jos. Lada 54
Vyvolávací cena: | 70 000 Kč |
tuš, běloba, papír
15 x 20 cm
Signatura: sign. PD Jos. Lada
Vyvolávací cena: | 7 000 Kč |
tuš, akvarel, papír
7 x 12 cm
Signatura: sign. LD J.L.
Vyvolávací cena: | 9 500 Kč |
tuš, běloba, papír
27 x 16 cm
Signatura: nesignováno
Vyvolávací cena: | 23 000 Kč |