1887–1957
451
154 %
156 000 Kč
716 Kč
870 000 Kč
v 20,5 ✕ š 17 cm
Signatura: neznačeno
v 21 ✕ š 20,5 cm
Signatura: neznačeno
v 21 ✕ š 21 cm
Signatura: neznačeno
v 21 ✕ š 20,5 cm
Signatura: neznačeno
tuš, akvarel, běloba, karton
19 x 26,5 cm (výřez)
Signatura: sign. PD Jos. Lada
Vyvolávací cena: | 28 000 Kč |
kvaš, tuš, karton
25 x 39,5 cm
Signatura: sign. PD Jos. Lada 43.
Vyvolávací cena: | 480 000 Kč |