1887–1957
451
154 %
156 000 Kč
716 Kč
870 000 Kč
v 20,5 ✕ š 17 cm
Signatura: neznačeno
v 21 ✕ š 20,5 cm
Signatura: neznačeno
v 21 ✕ š 21 cm
Signatura: neznačeno
v 21 ✕ š 20,5 cm
Signatura: neznačeno
malba kvaší, karton
36 x 58 cm
Signatura: sign. LD Jos. Lada 49
Vyvolávací cena: | 280 000 Kč |
1.pol.20.let
tuš, běloba, papír
12,5 x 16,3 cm
Signatura: sign. LD Jos. Lada
Vyvolávací cena: | 10 000 Kč |
26,5 x 40 cm
Signatura: sign. LN Jos. Lada 45
komb. technika, kvaš, akvarel, tuš, karton
30 x 21 cm
Signatura: sign. LD Jos. Lada 35
Vyvolávací cena: | 115 000 Kč |