1887–1957
451
154 %
156 000 Kč
716 Kč
870 000 Kč
v 20,5 ✕ š 17 cm
Signatura: neznačeno
v 21 ✕ š 20,5 cm
Signatura: neznačeno
v 21 ✕ š 21 cm
Signatura: neznačeno
v 21 ✕ š 20,5 cm
Signatura: neznačeno
akvarel, tužka, papír
14 x 23 cm
Signatura: sign. PD Jos. Lada
Vyvolávací cena: | 35 000 Kč |
tuš, akvarel, běloba, karton
37,5 x 56,5 cm
Signatura: sign. PD Jos. Lada 31
Vyvolávací cena: | 390 000 Kč |
kvaš na kartonu
25,5 x 36,5 cm
Signatura: signováno a datováno vpravo nahoře Jos. Lada 44.
Vyvolávací cena: | 470 000 Kč |
25 x 39 cm
Signatura: sign. LN Jos. Lada 48
Vyvolávací cena: | 320 000 Kč |
barevná litografie 137/500
32 x 42 cm
Signatura: sign. PD Jos. Lada 42
Vyvolávací cena: | 28 000 Kč |