1887–1957
451
154 %
156 000 Kč
716 Kč
870 000 Kč
v 20,5 ✕ š 17 cm
Signatura: neznačeno
v 21 ✕ š 20,5 cm
Signatura: neznačeno
v 21 ✕ š 21 cm
Signatura: neznačeno
v 21 ✕ š 20,5 cm
Signatura: neznačeno
20. léta. 20. století
akvarel, tuš, běloba, papír
v 14,4 ✕ š 14,2 cm
Signatura: PD J. Lada
Vyvolávací cena: | 160 000 Kč |
akvarel, tuš, běloba, karton
v 15 ✕ š 21 cm
Signatura: PD Jos. Lada
20. léta. 20. století
akvarel, tuš, běloba, karton
v 15,5 ✕ š 14,5 cm
Signatura: PD J. Lada
Vyvolávací cena: | 180 000 Kč |
20. léta. 20. století
akvarel, tuš, běloba, karton
v 14,5 ✕ š 14,5 cm
Signatura: LD J. Lada
20. léta. 20. století
akvarel, tuš, běloba, karton
v 14,5 ✕ š 14,5 cm
Signatura: PD J. Lada
1951
23 x 35 cm
Signatura: sign. PD Jos. Lada 51
Vyvolávací cena: | 140 000 Kč |
kvaš, tuš na lepence
36,5 x 58 cm
Signatura: signováno a datováno vpravo nahoře Jos. Lada 49
Vyvolávací cena: | 750 000 Kč |
kvaš, karton na lepence
36,5 x 58,5 cm
Signatura: signováno a datováno vlevo dole Jos. Lada 42
Vyvolávací cena: | 400 000 Kč |
tuš, akvarel, běloba, karton
37,5 x 56,5 cm
Signatura: sign. PD Jos. Lada 31
Vyvolávací cena: | 320 000 Kč |
kvaš na kartonu
Signatura: signováno a datováno PN Jos. Lada 44
Vyvolávací cena: | 330 000 Kč |
kresba tuší, kvašová běloba
12ks 22 x 26,5 cm
Signatura: neznačeno
Vyvolávací cena: | 280 000 Kč |
akvarel, tužka, papír
14 x 23 cm
Signatura: sign. PD Jos. Lada
Vyvolávací cena: | 35 000 Kč |