1887–1957
451
154 %
156 000 Kč
716 Kč
870 000 Kč
v 20,5 ✕ š 17 cm
Signatura: neznačeno
v 21 ✕ š 20,5 cm
Signatura: neznačeno
v 21 ✕ š 21 cm
Signatura: neznačeno
v 21 ✕ š 20,5 cm
Signatura: neznačeno
20. léta. 20. století
akvarel, tuš, běloba, papír
v 14,4 ✕ š 14,2 cm
Signatura: PD J. Lada
Vyvolávací cena: | 120 000 Kč |
kolem 1930
tuš, akvarel, běloba, papír
v 20,5 ✕ š 18 cm
Signatura: LD J. Lada
Vyvolávací cena: | 65 000 Kč |
kolem 1928
tuš, akvarel, běloba, papír
v 18 ✕ š 17 cm
Signatura: LD J. Lada
kolem 1929
tuš, akvarel, běloba, papír
v 17 ✕ š 18 cm
Signatura: PD J. Lada
kolem 1932
tuš, akvarel, běloba, papír
v 18 ✕ š 17 cm
Signatura: PD J. Lada