1887–1957
451
154 %
156 000 Kč
716 Kč
870 000 Kč
v 20,5 ✕ š 17 cm
Signatura: neznačeno
v 21 ✕ š 20,5 cm
Signatura: neznačeno
v 21 ✕ š 21 cm
Signatura: neznačeno
v 21 ✕ š 20,5 cm
Signatura: neznačeno
kresba tuší, běloba, tužka, karton
22 x 26,5 cm
Signatura: neznačeno
Vyvolávací cena: | 34 000 Kč |
22 x 26,5 cm
Signatura: neznačeno
akvarel, tuš, kvaš, běloba, karton
Signatura: sign. LN Jos. Lada
Vyvolávací cena: | 80 000 Kč |
kresba tuší, běloba, karton
41 x 34 cm
Signatura: neznačeno
Vyvolávací cena: | 12 000 Kč |
13 x kresba, tuš, akvarel, běloba, karton
15 x 12,5 / 16 x 12,5 cm
Signatura: neznačeno
Vyvolávací cena: | 150 000 Kč |
25 x 39,5 cm
Signatura: sign. LN Jos. Lada 47, na rubu Jos. Lada
Vyvolávací cena: | 450 000 Kč |
kvaš, tuš, karton
25 x 39,5 cm
Signatura: sign. PD Jos. Lada 43.
Vyvolávací cena: | 480 000 Kč |
tuš, akvarel, běloba, karton
19 x 26,5 cm (výřez)
Signatura: sign. PD Jos. Lada
Vyvolávací cena: | 28 000 Kč |
tempera, lepenka
40 x 26 cm
Signatura: sign. LD Jos. Lada 44
Vyvolávací cena: | 260 000 Kč |