1914–1985
182
121 %
240 Kč
90 000 Kč
akvarel, pastel
38 x 68 cm
Signatura: PD V. Hejna
barevná litografie
31 x 40,5 cm
Signatura: V. Hejna
40. léta 20. století
kresba tužkou, akvarel
29,5 x 22 cm
Signatura: V. Hejna
akvarel, pastel, tužka
30 x 46,5 cm
Signatura: V. Hejna 1942
akvarel, pastel, tužka
33,5 x 51,5 cm
Signatura: V. Hejna 1943
kvaš, akvarel, pastel
30 x 45 cm
Signatura: V. Hejna 46
akvarel, pastel
35 x 44 cm
Signatura: V. Hejna
kresba tužkou, akvarel, pastel
41 x 29 cm
Signatura: V. Hejna
litografie
8,5 x 6 cm
Signatura: V. Hejna
20,5 x 14,5 cm
Signatura: V. Hejna
9,5 x 18 cm
Signatura: V. Hejna
20,5 x 16 cm
Signatura: monogram VH.