1914–1985
182
121 %
240 Kč
90 000 Kč
olej, plátno
80 x 115 cm
Signatura: PN VHejna 57
olej, plátno
65 x 125 cm
Signatura: PN VHejna 71
olej, plátno
79 x 114 cm
Signatura: Hejna 62 na rubu
1971 - 1972
olej, plátno
71 x 121 cm
Signatura: PN V Hejna 71-2
akvarel, kvaš
51 x 35 cm
Signatura: PN monogram VH
kresba tužkou, kvaš
34,5 x 43,5 cm
Signatura: PD V. Hejna
tisk, kolorováno akvarelem
31,5 x 47,5 cm
Signatura: PD VH 1940
akvarel, kvaš
51 x 35 cm
Signatura: monogram HV
akvarel, kvaš
51 x 35 cm
Signatura: monogram HV
olej, lepenka
62 x 48 cm
Signatura: PN VH.
litografie
12 x 8,5 cm
Signatura: V Hejna